MÖBLER / Byråar, sekretärer / Skrivbyrå 9513160

nr 951 3160

Skrivbyrå

längd: 87 cm, djup: 53 cm, höjd: 123 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

600 kr

Såld:

600 kr

måndag 30 mars 2015
kl 20:51:32